KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Türkiye'nin Lider Moda Sitesi

Yenigo.com, tıpkı '22 yılı aşkın süredir' hizmet veren perakende sektöründe yer alan mağazalarında olduğu gibi, internette de zirveyi hedefleyerek Nisan 2013'de yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; Kapıda Ödeme, En İyi Taksit Oranları ve en önemlisi - hiç bir yerde olmayan, sadece Yenigo.com'a özel "Anında Kargo" sistemini devreye sokan ilk alışveriş sitesi olmuştur.

Güvenli Alışveriş

Yenigo.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Yenigo.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Yenigo'ya özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Yenigo.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Twitter, İnstagram, Google+ kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

Yenigo.com'dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.

Yenigo